greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

Dobre Przykłady w greenbiznes.pl

CSR to nie tylko odpowiedzialność prospołeczna i prośrodowiskowa ale także zysk. Dlatego greenbiznes.pl rozpoczyna dzisiaj publikację ankiet wypełnionych prez firmy z róznych sektorów. Na poczatek prezentujemy sektor bankowy.

 

Dzięki naszym ankietom chcemy pokazywac jak wygląda CSR w Polskich firmach. Przede wszytkim w jaki sposób działania CSR wpływają bezpośrenio na tradycyjny "bottom line" czyli na zyski. Ale także,  w jakich działach pracują ludzie odpowiedzizalni za CSR i komu raportują. Chcemy także pokazać w jaki sposób skutecznie angażować pracowników i jaki jest sposób raportowania odpowiedzialnych działań.

Jeżeli chodzi o sektor bankowy spotkał nas pewnien zawód. Mimo, że ankieta została rozesłana do ponad 30 Banków odpowiedziało na nią jedynie trzy: BAnk BPH, BRE Bank oraz Raiffeisen Bank. Chcemy wierzyć, że jest to spowodowane okresem wakacyjnym...

Nie chcemy komentować także zawartości merytorycznej ankiet. Liczymy na naszych czytelników.


Cykl będzie ukazywał się w zakładce Wiedza/Dobre Przykłady. Odpowiedzi Banków na ankiety znajdą Państwo tutaj.

 

 

Ostatnio zmienianyniedziela, 15 styczeń 2012 12:18

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.