greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

Z Greenevo w Algierii

b_200_0_16777215_00_images_stories_greenevo.jpegPierwszym krajem, który w tym roku odwiedzili polscy przedsiębiorcy skupieni w GreenEvo, była Algieria. W trakcie misji firmy zaprezentowały swoje technologie oraz wzięły udział w licznych spotkaniach biznesowych.

W trakcie wyjazdu polscy przedsiębiorcy wzięli udział w seminariach  biznesowych w Algierze i Ghardai. W ich trakcie spotkali się łącznie z około 150 algierskimi przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą. Firmy GreenEvo uczestniczyły także w targach ALGIER FIA 2013. Prezentacji oferty polskich przedsiębiorców towarzyszyły dwustronne rozmowy z potencjalnymi partnerami algierskimi. Stoisko GreenEvo w trakcie targów odwiedziło ponad 300 osób.

Kolejnym elementem wyjazdu było spotkanie z przedstawicielami Izby Przemysłowo-Handlowej Algierii.

W czasie oficjalnych prezentacji oraz rozmów polskiej delegacji towarzyszyli przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Algierze:  Janusz Pisz – Radca, Kierownik WPHI,  Maciej Kowalski – II Sekretarz WPHI oraz  Amel Kouri – Ekspert WPHI. Wspierali oni polskich przedsiębiorców wiedzą merytoryczną i znajomością kultury algierskiej.

W wyjeździe do Algierii wzięło udział 10 firm GreenEvo. W tym roku zaplanowane zostały misje handlowe jeszcze m.in. w takich krajach, jak: Azerbejdżan, Chorwacja, Gruzja, Kazachstan, Mołdawia, Rosja, Ukraina i Wietnam.

O GreenEvo

GreenEvo to autorski projekt Ministerstwa Środowiska, którego celem jest promocja polskich, prośrodowiskowych technologii na arenie międzynarodowej. Dotychczas odbyły się cztery edycje przedsięwzięcia. W ich ramach zostało wyłonionych 48 laureatów.

Zwycięzcom konkursu przysługują liczne formy wsparcia – m.in. bogaty pakiet szkoleń czy produkcja indywidualnych filmów o oferowanych technologiach. Dodatkowo firmy otrzymują możliwość uczestnictwa w misjach gospodarczych wraz z przedstawicielami polskiego rządu, a także licznych seminariach, spotkaniach biznesowych oraz konferencjach.

(mat.pras)

Ostatnio zmienianywtorek, 11 czerwiec 2013 09:16

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.