greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

Groupon dla fok szarych

b_200_0_16777215_00_images_stories_grupon.jpegGroupon we współpracy z międzynarodową organizacją ekologiczną WWF rozpoczyna w kilkudziesięciu krajach na całym świecie kampanię mającą na celu zwrócenie uwagi lokalnych społeczności na zagadnienia związane z ochroną środowiska. W trakcie 7-dniowej akcji, za pośrednictwem platformy Groupon, zbierane będą środki na realizację projektów prowadzonych przez WWF w poszczególnych krajach oraz prowadzone będą działania edukacyjne za pośrednictwem mediów społecznościowych. W Polsce zebrane pieniądze pomogą Fundacji WWF Polska w ratowaniu zagrożonych wyginięciem rysi, wilków, niedźwiedzi oraz rzadkich fok szarych.

Przygotowana wspólnie z WWF kampania jest także pierwszym globalnym projektem realizowanym w ramach programu Groupon Społeczność, integrującego wszystkie dotychczasowe działania charytatywne lub CSR oraz tworzącego uniwersalną platformę wsparcia i rozwoju lokalnych inicjatyw.Naukowcy szacują, że w Polsce żyje tylko 100 niedźwiedzi, 200 rysiów i 850 wilków. W Bałtyku występuje 20 000 fok szarych -  - to zaledwie jedna piąta ich liczby sprzed niecałych 100 lat. Zebrane w ramach kampanii środki pomogą WWF Polska w realizacji działań na rzecz ochrony tych 4 gatunków zwierząt. Aby wesprzeć kampanię wystarczy wejść na stronę groupon.pl/wwf i kupić ofertę charytatywną w jednej z wybranych opcji: foka szara (10 zł), foka szara i ryś (20 zł), foka szara, ryś i wilk (30 zł) lub foka szara, ryś, wilk i niedźwiedź (50 zł). Zebrane środki zostaną w całości przekazane fundacji WWF Polska.

(mat.pras)

Ostatnio zmienianywtorek, 11 czerwiec 2013 08:57

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.