greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

Pracownicy PRESS GLASS pobiegli w szczytnym celu

press glassW III Radomszczańskim Biegu Ulicznym, który odbył się w ostatnią niedzielę (28 czerwca br.), udział wzięła m.in. kilkunastoosobowa drużyna pracowników PRESS GLASS, czyli firmy specjalizującej się w produkcji szyb dla budownictwa. Ich start był kolejnym etapem akcji pn. "Biegamy i wspieramy.

"W akcji, która powstała z inicjatywy samych pracowników PRESS GLASS, łączymy idee promocji aktywnego trybu życia i wspierania działalności charytatywnej" - wyjaśnia Gerard Plaze, jeden ze współorganizatorów akcji.

W niedzielnym biegu udział wzięło w sumie 139 osób, a największą zorganizowaną grupą okazała się właśnie drużyna PRESS GLASS. Wśród 13 reprezentantów firmy znalazły się m.in. osoby pracujące na co dzień w zakładach w Radomsku i Częstochowie.

„Dystans 10 km udało się pokonać wszystkim członkom drużyny. Zgodnie z przyjętymi w ramach akcji zasadami, przekażemy odpowiednią, czyli proporcjonalną do liczby uczestników, wielokrotność kwoty 50 zł na wybrany przez uczestników akcji cel dobroczynny” – dodaje Gerard Plaze.

Bieg w Radomsku był już drugim startem w ramach akcji „Biegamy i wspieramy”. Charytatywną inicjatywę firma PRESS GLASS zainaugurowała w Częstochowie, gdzie w kwietniu – podczas 7. Biegu Częstochowskiego – pobiegło w sumie 74 reprezentantów przedsiębiorstwa.
(mat.pras)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.