greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

Letnia Akademia Przedsiębiorczości z Lotto

totsportFundacja LOTTO Milion Marzeń już po raz drugi wsparła organizację Letniej Akademii Przedsiębiorczości dla wychowanków domów dziecka SIEMACHA Spot 24/7. Tym razem młodzież przebywa w Ustroniu Morskim, a pobyt jest dla niej okazją do rekreacji, rozwijania zainteresowań, a także zdobywania nowych umiejętności, przydatnych w dorosłym życiu. W trakcie różnorodnych zajęć warsztatowych i wykładów wychowankowie SIEMACHY uczą się pracy w grupie, radzenia sobie ze stresem, asertywnego komunikowania się i rozwiązywania konfliktów.

Uczestników Akademii odwiedzili Barbara Sissons, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego oraz Bartosz Mielecki, Prezes Fundacji LOTTO Milion Marzeń. Wspólnie z wychowawcami przekonywali młodzież, że warto być wytrwałym i konsekwentnie dążyć do realizacji swoich marzeń.

SIEMACHA to stowarzyszenie, które pomaga dzieciom i młodzieży poszukującym wsparcia, pomocy i opieki. Prowadzi nowoczesne domy dziecka (Spot 24/7) i miejsca spotkań dla młodzieży. Dotychczas nasza Fundacja wsparła SIEMACHĘ, dofinansowując zakup mikrobusa dla jej podopiecznych, organizację Letniej Akademii Przedsiębiorczości i młodzieżowych zawodów sportowych Juliada oraz budowę stajni przy Domu Dziecka w Odporyszowie. Jej wychowankowie uczestniczą też w programie „Kumulacja Aktywności”.
(mat.pras)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.