greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

Carrefour zachęca dzieci do zdrowego odżywiania

carrefourCarrefour po raz kolejny zaskakuje swoich klientów proponując im oryginalny program lojalnościowy. Album z przepisami kulinarnymi – „Disney. Gotuj z nami!”, to skierowana do najmłodszych publikacja z popularnymi postaciami Disneya, która łączy zabawę i naukę gotowania ze zdrowym odżywianiem.

W albumie dostępnym we wszystkich hiper i supermarketach Carrefour w Polsce, pojawiają się postacie z najpopularniejszych filmów Disneya, m.in.: Myszka Miki i Przyjaciele, Kubuś Puchatek czy Wróżki. Celem akcji jest promowanie wśród najmłodszych zdrowych nawyków żywieniowych, takich jak włączanie owoców, warzyw i orzechów do codziennej diety czy zastępowanie pełnotłustych wyrobów mlecznych, tymi o obniżonej zawartości tłuszczu. Jest to element prowadzonej przez Carrefour kampanii „Z miłości do zdrowia”, w której ramach od 2013 roku sieć promuje wśród Polaków zdrowie odżywianie oraz aktywność fizyczną.

– Carrefour nieustannie inwestuje w atrakcyjne i innowacyjne formy promocji. Poprzez ciekawe działania marketingowe pragniemy zachęcić klientów do odkrywania bogatego i różnorodnego asortymentu naszych sklepów oraz do poznawania pojawiających się w nim nowości – mówi Robert Noceń, Dyrektor Carrefour Polska ds. Eksploatacji Hipermarketów. Album „Disney. Gotuj z nami!” to element nowatorskiej akcji promocyjnej zachęcającej do zdrowego, rodzinnego gotowania. Jestem przekonany, że dzięki tej publikacji wielu naszych klientów będzie zwracało większą uwagę na swoją dietę i korzystało z szerokiej oferty zdrowych produktów dostępnych w naszych hipermarketach – dodaje Robert Noceń.

„Disney. Gotuj z nami!” to album pełen zdrowych przepisów inspirowanych filmami animowanymi Disneya. Zawiera on ponad dwadzieścia inspirujących dań na każdą porę dnia – są tu pomysły na odżywcze śniadania, ciekawe przekąski oraz pyszne dania obiadowe i dodatki. W proponowanym menu nie zabraknie również dużej ilości warzyw i owoców oraz ciekawych propozycji podania posiłków. Piękne ilustracje najpopularniejszych postaci Disneya, można uzupełnić aż 120 kolorowymi naklejkami, które otrzymuje się za darmo
w zamian za zrobione w sieci zakupy.

Publikacja dostępna jest już we wszystkich hipermarketach Carrefour oraz supermarketach Carrefour Market. Za każde wydane 40 zł w hipermarketach lub 20 zł w supermarketach, a także za zakup specjalnie oznaczonych produktów partnerów akcji, klienci otrzymają pakiet 4 naklejek uzupełniających album. Sam album kosztuje 9,99 zł. Albumy i pakiety z naklejkami będą dostępne w sklepach objętych promocją do 5 października lub do wyczerpania zapasów.
(mat.pras)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.