greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

Jak angażować pracowników w CSR

gemiGlobalna Inicjatywa Zarządzania Środowiskowego (Global Environmental Management Initiative - GEMI) udostępniła nowy zestaw narzędzi [ENG-PDF], mających na celu zapewnić wgląd w to jak firmy mogą z powodzeniem angażować i motywować pracowników do aktywnego uczestnictwa w realizacji kompleksowej strategii zrównoważonego rozwoju.

"Zaangażowanie pracowników w ramach całej organizacji może okazać się trudne. Firmy różnią się wielkością czy złożonością strategii zrównoważonego rozwoju " powiedział Roland Mostovy z firmy Ashland Inc., członka GEMI. "Przewodnik analizuje strategie wdrażania zaangażowania i pomaga zrozumieć rolę kultury organizacyjnej w ramach strategii zaangażowania. Może być używany do projektowania podejścia włąsciwego dla danej organizacji. "

Wcześniej w tym roku GEMI udostępniła Supply Chain Sustainability (SCS) - narzędzie, którego celem jest pomóc specjalistom od zamówień porównać koszty produktów, jak również ich wpływ na środowisko.
(inf.własna za EL)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.