greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

IRRC gotowe do publikacji wytycznych

b_200_0_16777215_00_images_stories_integ_rep.jpegInternational Integrated Reporting Council (IIRC) jest gotowa do wydania pierwszego projektu standardu zintegrowanego raportowania. Opublikowany 16 kwietnia dokument będzie zawierał wytyczne dla przedsiębiorstw, jakie rodzaje informacji ujawniać oraz kiedy, i w jaki sposób wyjaśniać skutki społeczne, środowiskowe i ekonomiczne w kontekście działań firm.

IIRC spróbuje pozyskać szerokie zainteresowanie ich standardu przez nagłaśnianie go w dniu premiery na 10  największych światowych rynkach kapitałowych. Zaplanowano specjalne wydarzenia na kilku kontynentach. Jednocześnie z dniem ogłoszenia dokumentu rozpocznie się 90-cio dniowy okres konsultacji społecznych, które będą miały wpływ na ostateczny kształt wytycznych.

Więcej informacji na www.theiirc.org

Marek Gnap

Ostatnio zmienianyśroda, 03 kwiecień 2013 15:25

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.