greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

"Ekoodpowiedzialni w Biznesie" - nowa nagroda

Nowa nagroda w konkursie "Ekoodpowiedzialni w Biznesie". Gorzowski Ośrodek Technologiczny podjął decyzję o uhonorowaniu laureata kategorii 'Innowacje środowiskowe' projekt gotowy do wdrożenia. Przewiduje on nagrodę specjalną w postaci przygotowania i organizacji komercjalizacji pomysłu innowacyjnego.

O prestiżowy tytuł ekoodpowiedzialnych w biznesie mogą ubiegać się podmioty z sektora przemysłu i jego otoczenia, które w swojej strategii działania uwzględniają aspekty ochrony środowiska, a także pomysłodawcy innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii środowiskowych.

Wszyscy laureaci zostaną nagrodzeni 26 października 2015 r. podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, poprzedzającej Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Czas na nadsyłanie zgłoszeń konkursowych (został przesunięty) upływa 31 lipca 2015 r. Wszelkie informacje na stronie http://ecomanager.pl/category/edycja-v

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.