greenbiznes.pl, wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych, reklamowych i dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików.By dowiedziec sie wiecej o naszej polityce, mozesz sprawdzic nasz regulamin.

ONZ czeka na opinię 20-30 latków

bethechance1 września wystartuje projekt #bethechance, którego celem jest poznanie opinii 20-30-latków na temat ekologii i zrównoważonego rozwoju. Wyniki tego międzynarodowego badania, w którym weźmie udział także Polska, zostaną zaprezentowane podczas organizowanej przez ONZ konferencji klimatycznej COP21.

Z roku na rok zużycie energii elektrycznej rośnie. Ponieważ pokolenie Millenialsów potrzebuje jej coraz więcej, dlatego poznanie obyczajów “igreków” ma coraz większe znaczenie dla polityków i organizacji zajmujących się zmianami klimatycznymi i ochroną środowiska.

#BeTheChance to internetowa platforma, na której Millenialsi będą mogli wyrażać swoją opinię na różne tematy związane z ekologią, zrównoważonym rozwojem, stylem życia, ochroną środowiska. Od 1 września do 5 grudnia co tydzień poprzez e-maila, Instagrama i Twittera będą zadawane im różne pytania, na które będą mogli odpowiadać tekstowo, a także zdjęciami, selfie czy video. Wyniki zostaną zaprezentowane podczas organizowane przez ONZ konferencji klimatycznej COP21, która odbędzie się 7 i 8 grudnia w Paryżu.

Do udziału w projekcie, który przeprowadzony będzie w 10 państwach, w tym w Polsce, zaproszone są wszyscy reprezentanci pokolenia Millenium, czyli osoby urodzone pomiędzy1984, a 1997 rokiem. Co zrobić, żeby dołączyć do tej społeczności?

Wystarczy wejść i zarejestrować się na http://bethechance.com/user/register.

Twórcami projektu #BeTheChance i partnerami konferencji COP21 są MSLGROUP’s Corporate and Brand Citizenship Practice oraz Salterbaxter MSLGROUP.
(mat.pras)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.